Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. OK

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem wszelkich publikacji do druku, od przygotowania projektu do odebrania go w drukarni.

reklamowe artykuły

Nasza firma oferuje Panstwu szeroki wachlarz usług graficznych: projektowanie wizytówek folderów, katalogów, opakowań itp.

Każda nasza realizacja jest dla nas wyjątkowa.
Stworzona z pasji do grafiki, z myślą o Kliencie i jego potrzebach.

gadżety reklamowe materiały reklamowe

 

 

 

materiały reklamowe

 

 

Słowo DTP pochodzi z języka angielskiego (Desktop Publishing) i dosłownie tłumacząc oznacza publikowanie zza biurka.

 

Obejmuje swoim określeniem pełen zakres czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów, które mają być powielone metodami poligraficznymi na dużą jak i na małą (ekonomiczną) skalę.

 

Jako kompleksowa firma, dla naszych Klientów, oferujemy również komputerowe przygotowanie do druku materiałów, stron publikacji, ale i również przygotowanie dokumentów do publikacji w postaci

 

 

 

upominki reklamowe

 

 

Gwarantujemy wysoką jakość usług niezależnie od zamawianego nakładu. Wiemy również, jak ważną rolę w dzisiejszych czasach odgrywa cena, dlatego naszą oferte kierujemy do Klientów, którzy chcą mieć dobrą jakość za niedużą cenę. Przedmiotem naszych produkcji są m.in: Materiały reklamowe POS w szerokim zakresie; materiały drukowane typu foldery, ulotki; Opakowania i modele opakowan produktów; Zewnetrzne materiały reklamowe i identyfikacji wizualnej - tablice reklamowe, naklejki, banery, itp.

 

Jeśli jednak nie znaleźli Panstwo na tej liście swoich priorytetów to proszę się nie martwić, gdyż realizujemy również nietypowe zlecenia.

Copyright power by Frigg. all rights reserved.