Zespół

Poznaj zespół naszych specjalistów, którzy chętnie Tobie pomogą w obsłudze nieruchomości. Zarządcy, rzeczoznawcy, pośrednicy i księgowość - jesteśmy dla Ciebie.

Maciej Wełnicki

Maciej Wełnicki

Wycena nieruchomości, Zarządzanie, Pośrednictwo, Księgowość, Analizy rynkowe,

Twórca FRIGG Zarządzanie, licencjonowany zarządca, pośrednik, rzeczoznawca majątkowy.

  • Poznań, Rubież 46 / C5/114
  • +48 792 273 224
  • frigg@frigg.nieruchomosci.pl

WYKSZTAŁCENIE

Inżynier. Ukończył studia na wydziale geodezji i gospodarki przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie.

Studia podyplomowe. Ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Absolwent szkoleń z zakresu analizy nieruchomości komercyjnych organizowanych przez CCIM Institute.

DOŚWIADECZNIE

Wycena nieruchomości. Od 2008 roku prowadzi działalność w zakresie wyceny nieruchomości, jest rzeczoznawcą majątkowym. Sporządził około 2,5 tysiąca operatów szacunkowych dokumentujących wartość nieruchomości, sporządził wyceny od małych działek do całych projektów deweloperskich.

Zarządzanie nieruchomościami. Od 2005 roku pracuje jako zarządca nieruchomości, początkowo jako administrator nieruchomości, potem manager działu zarządzania składającego się z kilku zarządców nieruchomości w jednej z większych firm zarządzających nieruchomościami w Poznaniu. Od 2017 zarządza projektem FRIGG Zarządzanie nieruchomościami. Przez kilka lat był też prezesem spółdzielni mieszkaniowej.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Od 2013 roku prowadzi pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, głównie budynkami wielorodzinnymi, lokalami i gruntami.

Edukacja. Od 2014 roku współpracuje z organizacjami zawodowymi w zakresie szkoleń. Prowadzi wykłady dla kandydatów na zarządców nieruchomości i pośredników w stowarzyszeniach wielkopolskich i dolnośląskich. Współpracował też z uczelnią wyższą w zakresie szkoleń z praktyki zarządcy nieruchomości.

UPRAWNIENIA I LICENCJE

Przez wiele lat nauki i pracy zdobył.

  • Uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego nr 4672.
  • Licencję zarządcy nieruchomości nr 15914.
  • Licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 19932.

Prywatnie to pogodny człowiek, uśmiechnięty, fan muzyki z lat 60-tych i 70-tych. Zainteresowany historią geopolityczną i teatrem.

Inni zarządcy

Łukasz Wesołowski

Licencjonowany zarządca nieruchomości, logistyk.

Anna Kniat

Doświadczona księgowa w obsłudze wspólnot mieszkaniowych.

O nas

Chcemy zapewnić naszym Klientom bezpieczne i spokojne zamieszkiwanie w ich domach, radość z posiadania nieruchomości, przy racjonalnych kosztach. Chcemy by wartość nieruchomości naszych Klientów rosła.

Aktualności