Zarządzanie najmem

Zaopiekujemy się Twoim lokalem, zadbamy o stałe dochody. Ty korzystaj z życia.

ZARZĄDZANIE NAJMEM LOKALI

Zaopiekujemy się Twoim mieszkaniem. Obsługa najmu lokali mieszkalnych to nie tylko poszukiwanie najemcy, to przede wszystkim stała dbałość o lokal, jakość najmu, stałe dochody czynszowe i zadowolenie właściciela i najemcy. To usługa adresowana do właścicieli mieszkań na wynajem. Mamy w tym doświadczenie. Zapewnimy Ci uczciwe warunki obsługi. Będziemy stale dbać o Twoje interesy związane z nieruchomością na wynajem. Będziemy poszukiwać najlepszych najemców, będziemy dbać o stałość dochodów, będziemy nadzorować regulowanie zobowiązań z mieszkanie oraz sprawdzać stan mieszkania. Aktualnie administrujemy lokalami w Kórniku, Luboniu, Swarzędzu na poznańskich Ratajach, Piątkowie, Dębcu, Zawadach, Naramowicach, Grunwaldzie. Zapewniamy Cię - warto!

OBSŁUGA ZARZĄDCY NAJMU

Nasz zarządca będzie administrował najmem mieszkania. Przygotuje mieszkanie do najmu, w razie potrzeby zadabamy o jego remont, wysprzątanie, dobrą prezentację oferty najmu. Przygotujemy umowę najmu (także najmu okazjonalnego we współpracy z notariuszem). Doradzimy o aktualnej sytuacji na rynku najmu. Nasz zarządca wyda lokal najemcy (i odbierze po zakończniu najmu), sprawdzi liczniki mediów i wyposażenie lokalu.

OBSŁUGA TECHNICZNA I KONTROLA

W trakcie najmu usuwamy wszelkie usterki w mieszkaniu, kontolujemy stan lokalu, dbamy o zadowolenie najemcy ze sprawnych sprzętów. Zlecamy usługi serwisowe. Ty nie musisz już się o to martwić. My czuwamy nad ciągłością ubezpieczenia
mieszkania. W przypadku usterke na nieruchomosci wspólnej my kontaktujemy się ze spółdzielnią/wspólnotą i prowadzimy sprawy.

OBSŁUGA KSIĘGOWA

Czynsz najmu i opłaty do wspólnoty/spółdzielni najemca opłaca na rachunek bankowy prowadzony tylko dla Twojego kontraktu, my z tego rachunku opłacamy opłaty administracyjne i inne koszty lokalu, zaś nadwyżkę na koniec miesiąca przelewamy na Twoje konto. To zapewnia wszelką kontrolę nad
płatnościami najemcy, terminowością opłat do wspólnoty, rozliczeniami mediów i rozliczenie kaucji.

DORADZTWO I ANALIZY

Pozyskanie dobrego najemcy przy maksymalizacji dochodu i minimalizacji ryzyka wymaga dobrej znajomości rynku lokalnego, jego warunków, oraz przy znajomości przepisów i zasad wynajmu. My mamy w tym doświadczenie!
Analizujemy rynkowy poziom czynszów i usług na rynku
wynajmu oraz rynkową pozycję Twojej nieruchomości na rynku lokalnym, byś osiągał optymalny dochód z najmu swojej nieruchomości.

JAK SIĘ Z TOBĄ ROZLICZAMY

Proponujemy proste zasady współpracy. Nie ma żadnych ukrytych opłat, opłat wstępnych, rezerwacyjnych i innych. Pobieramy opłaty za nasz rezultat. Pobieramy opłaty tylko wtedy gdy Ty też zarabiasz. W okresie pustostanów nie pobieramy opłat.

Warunki kontraktu dla Klientów FRIGG

%9czynszu miesięcznie
  • Oferta dotyczy lokali w budynkach zarządzanych przez FRIGG.
  • Pobieramy opłaty tylko od dochodu czynszowego, gdy lokal nie zarabia, nie pobieramy opłat
  • Opłatę kalkulujemy tylko od czynszu najmu (bez opłat do wspólnoty itp.)
  • Comiesięcznie otrzymujesz raport z przepływów pieniężnych
  • Comiesięcznie otrzymujesz dochody z najmu
  • Weryfikujemy potencjalnych najemców
  • Gotowość pogotowia technicznego 24h
  • Promujemy Twój lokal w serwisach ogłoszeniowych i mediach społecznościowych
  • Jednorazowa opłata za wprowadzenie nowego najemcy do lokalu - 90% pierwszego czynszu

NAPISZ DO NAS

Chętnie pomożemy Tobie w sprawie Twojej nieruchomości.

Adres

Polska, 61-619 Poznań
ul. Rubież 46 / C5/114

Telefon

+48 792 273 224

OBSŁUGIWANE NIERUCHOMOŚCI

Galeria zarządzanych nieruchomości

O nas

Chcemy zapewnić naszym Klientom bezpieczne i spokojne zamieszkiwanie w ich domach, radość z posiadania nieruchomości, przy racjonalnych kosztach. Chcemy by wartość nieruchomości naszych Klientów rosła.

Aktualności