Usługi

Sprawdź jak wiele możemy dla Ciebie zrobić w sprawie Twoich nieruchomości.

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Znajdziesz u nas najlepszy serwis w zakresie zarządzania nieruchomością Twojej wspólnoty mieszkaniowej. Proponujemy usługę prostą, przejrzystą i skuteczną. To Ty wybierasz z jakich usług chcesz korzystać. Zobacz sam i wybierz!

OBSŁUGA NAJMU

Profesjonalna obsługa i zarządzanie najmem lokali. Zainwestowałeś w lokal, ale nie masz czasu do samodzilnej obsługi? Chesz bezpiecznie oddać w najem swój lokal? Zajmiemy się Twoim lokalem, zadbamy o satysfakcję Twoją i najemcy, poprowadzimy rozliczenia.

POŚREDNICTWO W OBROCIE

Zapewnimy Ci profesjonaną obsługę transakcji nieruchomością. Sprawdzimy stan prawny, dokonamy analizy wartości wg rzeczywistych cen rynkowych. Doradzimy w strategii. Z nami możesz nieruchomość skutecznie sprzedać i bezpiecznie kupić.

WYCENA LOKALI

Nasz rzeczoznawca majątkowy szybko, sprawnie i dokładnie wykona dla Ciebie wycenę mieszkania. Wyceniamy lokale własnościowe oraz spółdzielcze. Współpracujemy z wieloma bankami. Otrzymasz od nas profesjonalny operat szacunkowy (raport z wyceny).

Zrealizowane zadania

Zebrane czynsze

Wynajęte lokale

Terminowość wycen

NAPISZ DO NAS

Chętnie pomożemy Tobie w sprawie Twojej nieruchomości.

Adres

Polska, Poznań
ul. Rubież 46 / C5/114

Telefon

+48 792 273 224

OBSŁUGIWANE NIERUCHOMOŚCI

Galeria zarządzanych nieruchomości

O nas

Chcemy zapewnić naszym Klientom bezpieczne i spokojne zamieszkiwanie w ich domach, radość z posiadania nieruchomości, przy racjonalnych kosztach. Chcemy by wartość nieruchomości naszych Klientów rosła.

Aktualności