O nas

Poznaj naszą firmę i nasz zespół!

Filozofia

Ideą naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom najlepszego serwisu w zakresie zarządzania ich nieruchomościami. Chcemy by Wasze nieruchomości były estetyczne, atrakcyjne, działały zawsze na 100% swoich możliwości, aby były wolne od usterek, a co za tym idzie zapewniały Państwu możliwie jak największe bezpieczeństwo.

Misja firmy

Chcemy zapewnić naszym Klientom bezpieczne i spokojne zamieszkiwanie w ich domach, radość z posiadania nieruchomości, przy racjonalnych kosztach. Chcemy by wartość nieruchomości naszych Klientów rosła. To wszystko podpowiada nam byśmy byli zaangażowani, dokładni, staranni.

Kim jesteśmy?

FRIGG tworzą młodzi, ale doświadczeni zarządcy nieruchomości. Jesteśmy na tyle młodzi by mieć energię i chęć do zmiany. Mamy nieco ponad 30 lat (choć dla części z nas to "nieco" jest już duże). Chcemy być dla naszych Klientów partnerami. Mamy doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Pochodzimy z różnych miast. Postanowiliśmy stworzyć FRIGG by wykorzystać wiedzę i doświadczenia każdego z nas. Z poprzednich miejsc zatrudnienia wzięliśmy dobre doświadczenia i umiejętności, nauczyliśmy się wiele.

Wizja

Jesteśmy dumni z naszych umiejętności i doświadczeń, na nich budujemy naszą przyszłość. Zarządzamy niweruchomościami bo to umiemy, nie spoczywamy na laurach i lubimy uczyć się nowych rzeczy. Jesteśmy marką poznańską, a to zobowiązuje do skutecznej, sumiennej i dokładnej pracy, na tych zasadach budujemy sukces firmy i naszego zespołu.

Przyszłość

Wierzymy, że dzięki pracy dla naszych Klientów osiągniemy sukces i status wiodącej firmy zarządzajacej nieruchomościami. Dla nas zarządzanie nieruchomościami to nie tylko budynki, ale ludzie, którzy tam mieszkają, którzy w nie inwestują. Pracujemy dla naszych Klientów, a to przynosi nam sukcesy, wierzymt, że tak też będzie w przyszłości.

Skąd nazwa FRIGG?

Wybraliśmy nazwę FRIGG bo Frigg jest w mitologii nordyckiej opiekunką domu i rodziny, dbającą o spokój, ład i bezpieczeństwo, a więc cele Frigg są zbieżne z kluczowymi celami profesjonalnego zarządcy nieruchomości. To zadanie całego Zespołu FRIGG. A dlaczego wybraliśmy boginię nordycką? Bo myślimy jak Skandynawowie, chcemy by wszystko było proste, przejrzyste, skuteczne i funkcjonalne. To kwintesencja skandynawskiego podejścia do biznesu. Bardzo nam się ta idea podoba!

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj zespół naszych specjalistów, to właśnie oni będą pracować dla Ciebie.

Maciej Wełnicki

Twórca FRIGG Zarządzanie, licencjonowany zarządca, pośrednik, rzeczoznawca majątkowy.

Łukasz Wesołowski

Licencjonowany zarządca nieruchomości, logistyk.

Anna Kniat

Doświadczona księgowa w obsłudze wspólnot mieszkaniowych.

NASZA HISTORIA

Rozwijamy się dla Was, wciąż rozwijamy się dla satysfakcji naszych Klientów i własnej.

2022

Rozwijamy zakres usług

dart-2109542_640Poszerzamy zakres usług pod marką FRIGG o zarządzanie i obsługę najmu mieszkań i wycenę lokali! Doświadczeni zarządcy i rzeczoznawca z wieloletnim stażem są do dyspozycji naszych Klientów.

2022

2022

Rozwój naszych kadr

boat-3850667_640Do naszego zespołu dołączają nowi pracownicy! Stawiamy na doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie. Razem z taki zespołem łatwiej w jasno wytyczonym kierunku!

2018

Rozwój na nowe miejscowości

sport-862277_640Wchodzimy na nowe rynki! Obecni już jesteśmy nie tylko w Poznaniu. Zarządzamy już nieruchomosciami w Luboniu, Plewiskach, Śremie, Środzie Wielkopolskiej. I wciąż się rozwijamy!

2018

2017

Nowa marka

timeline 2 Powołujemy markę FRIGG Zarządzanie nieruchomościami, jako wyspecjalizowaną do obsługi nieruchomości wspólnot mieszkaniowych. Pozyskujemy pierwsze wspólnoty do obsługi, są z nami do dziś!

2008

Utworzenie firmy

timeline 2 Założenie firmy do komleksowej obsługi nieruchomości, zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami, pośrednictwem w obrocie, wyceną nieruchomości, analizami wartości.

2008

NASZE OSIĄGNIECIA

Lata naszej ciężkiej pracy zaowocowało, zdobyliśmy wielu Klientów, współpracujemy z wieloma wspólnotami mieszkaniowymi.

Zadowolonych Klientów 99%
0
Liczba zarządzanych lokali
Terminowość zadań99%
0
Powierzchnia zarządzanych lokali

OBSŁUGIWANE NIERUCHOMOŚCI

Galeria zarządzanych nieruchomości.

O nas

Chcemy zapewnić naszym Klientom bezpieczne i spokojne zamieszkiwanie w ich domach, radość z posiadania nieruchomości, przy racjonalnych kosztach. Chcemy by wartość nieruchomości naszych Klientów rosła.

Aktualności